Онлайн астрологія. Даний курс онлайн астрологія викладено у вигляді відеоуроків — презентацій з аудіо — поясненнями та коментарями. Читається на семінарах у школі Астропсихології, стаціонарної форми навчання.

Онлайн астрологія

Програма Відеокурсу «Поглиблений курс практичної астропсихології» складається з 2 блоків (семестрів) навчання:

Загальна тривалість — 70 навчальних годин

1 Блок (семестр — 1)

Урок 1. Астрологія Сумісності — Синастрія (Астрология Совместимости — Синастрия).

Урок 2.Композит — продовження теми Синастрії (Композит — продолжение темы Синастрии).

Техніка розгляду сумісності та взаємин між людьми. За допомогою цього методу можна суттєво доповнити синастрію та поглибити інформацію про відносини. Вивчивши матеріали цього уроку, ви навчитеся самостійно складати композитні карти та трактувати їх.

Урок 3.Медична астрологія: Основні Концепції, Загальний Медичний Аналіз Гороскопу, Знаки Зодіаку, Планети (Медицинская астрология: Основные Концепции, Общий Медицинский Анализ Гороскопа, Знаки Зодиака, Планеты).

У матеріалах цієї лекції викладено базові принципи та поняття розгляду гороскопу з медичного боку. За натальною картою зможете дізнатися про слабкість здоров’я та зрозумієте які заходи профілактики можна використовувати для поліпшення фізичного стану.

Урок 4.Медична астрологія — прогнозування (Медицинская астрология — Прогнозирование).

Урок 5.Творчі та кармічні аспекти (Творческие и кармические аспекты).

Вивчивши феноменальні аспекти, Ви зможете суттєво доповнити розуміння життєвих завдань та розвитку людини за натальною картою. Ця інформація може бути уточнюючою та дасть можливість глибше зрозуміти здібності людини при виборі напряму діяльності та при розгляді її сумісності.

Урок 6. Лунари та Планетари (Лунары и Планетары).

У цьому уроці ви познайомитеся з циклами планет та їх використанням у прогнозі подій. Також дізнаєтеся про вплив Місяця та Затмень на формування подій життя. Ця інформація допоможе детальніше доповнити прогноз майбутніх подій.

Урок 7. — Ректифікація (Ректификация).

Ректифікація — це уточнення, відновлення часу народження за минулими подіями та на підставі анкетних даних про людину та її життя. Вивчивши матеріали цього заняття, Ви дізнаєтесь послідовність і основні принципи такої роботи.

2 Блок (семестр — 2)

Урок 8.Зірка Магів. Планетарні години. Елективна астрологія (Звезда Магов. Планетарные часы. Элективная астрология).

Вивчивши цей урок, Ви навчитеся обирати найсприятливіші періоди часу для початку важливих заходів, таких як весілля, дорогі покупки, лікування, операції і т. д. Ви виділите основні етапи та познайомитеся з базовими астрологічними підходами при виборі дат для подій.

Урок 9.Хорарна астрологія (Хорарная астрология).

Вивчивши матеріали цього уроку, Ви зможете аналізувати гороскопи, побудовані для відповіді на ті чи інші актуальні питання, що стосуються подій найближчого часу. Це метод в астрології, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію без даних про народження людини.

Урок 10.Астрокартографія (Астрокартография).

Вивчивши матеріали цієї лекції, ви зможете прогнозувати які зміни чекають на людину при переїзді в ту чи іншу країну світу. У вас з’являться можливості побачити місця, де можна досягти успіху в сфері життя, а також місця напруженої роботи та еволюційних завдань.

Урок 11.Жереб гороскопу. Зірки. (Жребии гороскопа. Звезды).