Открыть меню

Курси Астропсихології для початківців, відеоуроки, електронні матеріали. Даний курс представлено у вигляді відеоуроків — презентацій з поясненнями та коментарями та відео-записів зі стаціонарної форми навчання.

Курс подано таким чином, що у простій та доступній формі ми навчимо вас складати індивідуальні гороскопи та прогнози для себе, а також своїх близьких та знайомих.

 НАВЧАННЯ АСТРОПСИХОЛОГІЇ ОНЛАЙН

 (Заочна форма навчання)

Перший пробний урок — Будуємо індивідуальний астрологічний прогноз на рік по Сонцю

arrow

 

 

Астрологічні курси

астрологічні курси

Автор курсу: Олена Осипенко — астролог міжнародної категорії

Програма Відеокурсу «Базові основи Практичної Астропсихології»

складається з 2 семестрів навчання

Загальна тривалість 140 навчальних годин

 

Записатися за тел.:

+38 (050) 443-30-40

+38 (067) 108-99-11

 +38 (093) 777-50-05

 

1 СЕМЕСТР

Урок 1: Прогноз по Сонцю (Прогноз по Солнцу)  — Показуємо головні принципи прогностичної астрології. На прикладі Сонця розглядаємо основні механізми техніки прогнозу по транзитним планетам. Також ви отримаєте перший досвід роботи із космограмою. Космограма — це основа астрологічної роботи. Вивчивши цей матеріал, Ви вже зможете скласти для себе та своїх близьких перший прогноз сприятливих та напружених періодів.

Урок 2: Історія Астрології (История Астрологии) .

Урок 3: Транзити Місяця в аспектах до Сонця (Транзиты Луны в аспектах к Солнцу)  — На прикладі Місяця та Сонця, ви вивчите та зрозумієте суть складання прогнозів подій. Також ви дізнаєтеся про значення Місяця та його фаз у  прогностиці.

Урок 4: Транзитні планети (Транзитные планеты)  — У цьому уроці представлені матеріали, які розкриють вплив дії планет септенера (перших сім планет: Сонце, Місяць, Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн) та вищих (Уран, Нептун, Плутон), а також їх роль у прогнозуванні подій. Ви навчитеся складати прогноз, використовуючи всі транзитні планети.

Урок 5: Таблиці Ефемерид (Таблицы Эфемерид)  — Матеріали цього уроку, на основі ефемерид, дають можливість навчитися самостійно робити точний розрахунок положення координат планет у гороскопі для себе та своїх близьких.

Урок 6: Будуємо Космограмму (Строим Космограмму)  — Вивчивши цей урок, ви опануєте основні правила заповнення космограмми: відображення планет та аспектів на космограммі, а також отримаєте основи інтерпретації аспектів.

Урок 7: Загальний аналіз Космограмми (Общий анализ Космограммы)  — За матеріалами цього уроку Ви навчитеся аналізувати космограмму свою та інших, що дасть базові знання для трактування натальної карти. Ви зрозумієте природу людини, її мотивацію у життєвих обставинах. Ця інформація необхідна для з’ясування сумісності людей, при виборі професійної діяльності, напрямку розвитку дітей та багатьох інших питань.

Урок 8: Аспекти в Космограммі (Аспекты в Космограмме  — У матеріалах цього уроку подано базову інформацію про аспекти: типи, дія в гороскопі, вплив на характер людини, роль у прогнозі подій. Також ви дізнаєтеся про правила та особливості при трактуванні аспектів. Вивчивши матеріали цього уроку Ви зрозумієте: особливості психіки та основні мотивації у поведінці, які показують аспекти в натальній карті (астропсихологія); завдання, які ставлять аспекти перед людиною (з урахуванням принципу дії планет, що створюють аспект); прояв  планет, задіяних в аспекті, та їх роль у впливі на внутрішній та зовнішній світ людини; прояв  ситцації вираженої аспектом в буденному житті (прогностична астрологія). Завдяки отриманим знанням, ви зможете краще зрозуміти особливості психологічної організації людей, їхню схильність до певного типу поведінки. Також вам стануть зрозумілими не лише завдання, дані від народження, а й причини подій у життєвих ситуаціях, характер зовнішніх і внутрішніх обставин, в яких людина перебуває.

Урок 9: Положення планет: Обитель, Вигнання, Екзальтація, Падіння (Положение планет: Обитель, Изгнание, Экзальтация, Падение)  — Цей урок про взаємодію Знаків Зодіаку та Планет. Вивчивши його, Вам стане зрозуміло, які Знаки Зодіаку гармонійно поєднуються з характером і проявом планети, а які напружено. Вам стане зрозуміло в чому сила та слабкість планет і як це впливає на характер людини та її реакцію на події. Завдяки отриманим знанням, Ви зможете визначати за гороскопом явні та приховані комплекси, таланти та здібності особистості. 

Урок 9 (1,2,3,4): Ланцюги Диспозиторів (Цепочки Диспозиторов) — Вивчивши цей урок, ви познайомитеся з цікавим методом аналізу внутрішніх психічних особливостей людини, які відбиваються на характері та, як наслідок — на життєвих подіях. Цей метод відрізняється від класичної астрології, тим що тут не досліджуються взаємодії планет через аспекти, а аналізуються зв’язки за Знаком Зодіаку. Ви навчитеся бачити ці зв’язки, відображати їх у вигляді ланцюгів та аналізувати їх вплив один на одного через Знак Зодіаку.

При розгляді ланцюгів диспозицій по обителі ви побачите сильні сторони характеру людини, де вона почувається господарем становища. Стануть зрозумілими на що варто в житті опиратися, Ви дізнаєтеся про таланти та здібності особистості.

При розгляді ланцюгів диспозицій по вигнанню ви побачите слабкі сторони характеру людини, приховані комплекси, те, що людині важко дається і над чим потрібно перш за все працювати.

При розгляді ланцюгів диспозицій по екзальтації  ви побачите можливості для розвитку, те в чому можна досягти успіху.

При розгляді ланцюгів диспозицій по падінню  ви побачите слабкості характеру та видимі, яскраво виражені комплекси.

Урок 10: Будуємо прогноз для України (Строим прогноз для Украины)  — Мета цього заняття — показати послідовність та основні принципи складання прогнозів. В цьому уроці ми проведемо аналіз минулих подій у нашій державі та складемо прогноз на майбутній рік. Завдяки наочному матеріалу та конкретному прикладу, зрозумілому та близькому, який розкривається з нового боку у цьому уроці, ви зможете: навчитися не тільки прогнозувати події життя цілої держави, але й складати прогноз для себе та інших; розуміти особливості прояву планет та аспектів на рівні великих груп людей; зможете вивчити соціальні тенденції, перспективи, що вже відкрилися та лише зароджуються, напрями розвитку, складності та завдання на цьому шляху.

Урок 11: Точка Життя — годинна стрілка Космограмми (Точка жизни — часовая стрелка Космограммы)

Урок 12: Таблиця Біндху (Таблица Биндху)

 

ВИВЧЕННЯ АСТРОЛОГІЇ

Перший пробний урок — Будуємо індивідуальний астрологічний прогноз на рік по Сонцю

arrow

 

2 СЕМЕСТР

Урок 13: Фази прогресивного Місяця (Фазы прогрессивной Луны)

Урок 14: Цикл прогресивного Місяця (Цикл прогрессивной Луны)

Урок 15: Рух прогресивних Планет (Движение прогрессивных Планет)

Урок 16: Дома гороскопу (Дома гороскопа)

Урок 17: Кармічна астрологія: «Чорний та Білий Місяці в знаках Зодіаку та домах гороскопу» (Кармическая астрология: «Черная и Белая Луны в знаках Зодиака и домах гороскопа»)

Урок 18: Кармічна астрологія: «Місячні Вузли в знаках Зодіаку та домах гороскопу» (Кармическая астрология: «Лунные узлы в знаках Зодиака и домах гороскопа»)

Урок 19: Рух планет домами (Движение планет по домам)

Урок 20: Мажорні та мінорні аспекти в прогнозуванні (Мажорные и минорные аспекты в прогнозировании)

Урок 21: Звязки домів гороскопу (Связи домов гороскопа и их реализация)

Урок 22: Бізнес астрологія (Бизнес астрология)

Урок 23: Сонячне повернення. Соляр (Солнечное Возвращение. Соляр)

Урок 24: Первинні дирекції (Первичные дирекции)


© 2024 - Школа астропсихології Олени Осипенко · +38 (050) 443-30-40 +38 (067) 108-99-11 +38 (093) 777-50-05
Украина, г.Киев